Sari la conținut
Caută în
  • Mai multe opțiuni...
Găsește rezultate care...
Găsește rezultate în...
Voteaza zilnic thumb_up
PorcusorulMagic NXS.RO

Master Yi - Jungler by PorcusorulMagic

Postări Recomandate

Cativa pasi pentru a castiga usor un meci, cine are alte pareri sa le scrie intr-un raspuns.

• Cumparam Warding Totem , Hunter's Machete si cateva Health Potions
  • Prima data incepem cu Blue-ul pentru ca e mai folositor sa ai mana regen.
  • Incepem cu Q-ul , daca avem destula viata upgradam E-ul , daca nu W si dupa E.
  • Dupa ce batem Blue-ul , ne ducem la Gromp (broasca) si il dam.
  • Dupa ce dam gromp-ul ne ducem sa dam crabul , in timp ce dam crabul punem si un ward langa bush-ul celor de bot/top.
  • Dupa ce am dat crabul ne ducem sa dam lupii folosindu-ne si de floarea care ne salta.
  • Upgradam obiectul de jungla la rosu la Enchantment: Bloodrazor (ala cu banutul galben)
  • Farmam jungla in continuare si incepem cu papucii de viteza.
  • In caz ca cineva de pe vreun lane este push-at de inamic ne ducem sa il ajutam. In orice fight recomandat e sa spamezi E-ul deoarece n-are mana cost si te ajuta la dat damage.
  • Urmatorul obiect pe care il vom face este Youmuu's Ghostblade. De ce? Pentru ca in principal , buildul meu se bazeaza pe life steal , damage si attack speed, o sa vedeti la final.
  • In legatura cu Dragonul , daca ai primul item(de jungla) upgradat la maxim si o potiune de heal il poti da si singur.
  • In continuare dupa ce terminam si al treilea item , ne apucam sa facem Blade of ruined King.
  • Dupa ca terminam si acest obiect facem Statikk Shiv.
  • In momentul in care am facut si al 5-lea item ,avem viata full putem da baronul singur dar va trebui sa ne folosim si de suprema/ultimata (R).
  • Ultimul item este la alegerea fiecaruia , eu imi faceam Dead Man's Plate. 
  • In final ar trebui sa puteti bate pe oricine 1vs1 indiferent cat de tank e sau cat damage da pentru ca si voi aveti life steal.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum